Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Inceneratori i Tiranës, Berisha: Veliaj po paraqitet si viktimë, po i bëhet presion drejtësisë

Nga A2 CNN
10 Gusht 2023, 16:01 | Aktualitet

Për Sali Berishën, afera e inceneratorëve është kali i betejës në këto ditë të nxehta gushti. Ai hodhi akuza në drejtim të kreut të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajt, pasi sipas tij ky i fundit po kërkon që të paraqitet si viktimë në aferën e inceneratorëve. Kreu i rithemelimit shtoi se çështja është shumë e vështirë që të zbardhet, por tha se një gjë e tillë mund të ndodhë nëse Bllako bëhet i penduari i drejtësisë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani