Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

Letra e deputetëve evropianë dhe amerikanë, Kurti: Na përforcon përkushtimin për shtensionimin e situatës

Nga A2 CNN
10 Gusht 2023, 14:22 | Aktualitet

I ftuar në studion e A2 CNN në “Ditari” i orës 13:00 ishte analisti Ben Andoni

Debat - nga Alba Alishani