Sondazh: A keni pasur raste të abuzimit me të dhënat tuaja personale?
  • Asnjëherë 10%
  • Shpesh 60%
  • Nuk jam në dijeni 30%

Kriza e mjekësisë dhe vendimi për të ardhmen e studentëve

Nga A2 CNN
9 Gusht 2023, 23:31 | Aktualitet

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti, ishte në një lidhje direkte me studion e “Ditarit”, në A2 CNN.

Debat - nga Alba Alishani