Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 68%
  • Jo 27%
  • Nuk e di 5%

Dosja e inceneratorëve, Meta kritika opozitës: Të ndërgjegjësohet e të rrisë bashkëpunimin

Nga A2 CNN
9 Gusht 2023, 16:42 | Aktualitet

Ilir Meta kërkoi nga SPAK intensifikimin e hetimeve për incenreatorin e Tiranës dhe ndalimin e pagesave për një shërbim që sipas tij nuk ofrohet. Në një konferencë për shtyp, ai kishte edhe kritika për opozitën ku kërkoi një bashkëpunim më të ngushtë në këtë çështje.

Ditari A2 CNN