Kurti dhe Vuçiç në Ohër, europianët presin marrëveshje sipas planit Franko-Gjerman

Nga A2 CNN
14 Mars 2023, 11:19 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani