Sondazh: Sa të kënaqur jeni me cilësinë e arsimit në vend?
  • Shumë 12%
  • Pak 14%
  • Aspak 74%

Kurti-Vuçiç në Bruksel, PDK: Kryeministri po kapërdin fjalët e tij dhe akomodon kërkesat e ndërkombëtarëve

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 14:21 | Aktualitet

Shefi i stafit të Kryetarit të PDK, Ardian Arifaj komenton në “Ditari” i A2CNN zhvillimet e fundit në raportet Kosovë-Serbi dhe pritshmëritë e opozitës në Kosovë nga përballja mes Albin Kurtit dhe Aleksandër Vuçiç në Bruksel.

Ditari A2 CNN