Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 27%
  • 1 mars 45%
  • Nuk e uroj 27%

"Propozim modern për asociacionin'', Kurti dhe Vuçiç të enjten në Bruksel

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 13:50 | Aktualitet

Raundi i ri i dialogut mes Kosovës dhe Serbisë pritet të zhvillohet të enjten, kur Kurti dhe Vuçiç do të jenë në Bruksel. Ka raportime se ata do të zhvillojnë takime të ndara me liderët europian, të cilët marrin pjesë në samitin e BE. Përfaqësuesit e bllokut thanë se i kanë paraqitur palëve një propozim modern për asociacionin.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli