Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 48%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Kuvendi i Bashës, Paloka: Kishte socialistë dhe gjysmën e bashkisë së Kamzës

Nga A2 CNN
2 Tetor 2023, 22:00 | Aktualitet

Dita jonë