Ky pilot është i çmendur! Fluturon një metër nga toka!

Nga A2 CNN
23 Tetor 2018, 14:00 | Aktualitet
Eshtë avion apo furgon?

Qielli nuk duket i mjaftueshëm për këtë pilot të aviacionit ushtarak të Ukrainës.  Pamjet tregojnë dy avionë që sikur bëjnë një garë shpejtësie mes tyre. Të dy fluturojnë në kuotë të ulët, por avioni i dytë vërtetë ekzagjeron, dhe kalon shumë pak centimetra nga toka. Kurajë, aftësi apo çmenduri? Gjykoni vetë...

https://www.youtube.com/watch?v=qEcmdAn-iA0

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni