Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 11%

“Lini pas shkëndijat e së shkuarës”, diplomatja gjermane: Serbia të sqarojë sulmin në Banjskë dhe atë ndaj KFOR

Nga A2 CNN
6 Tetor 2023, 13:51 | Aktualitet

Ministrja e Punëve të Jashtme në Republikën Federale të Gjermanisë, Annalena Baerbock ndërsa foli për procesin e integrimit të Ballkanit Perëndimor në BE, e ndali vëmendjen e saj te tensionet e rritura gjatë ditëve të fundit mes Kosovës dhe Serbisë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu