Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

Lufta Izrael-Hamas dhe frika për zgjerimin e konfliktit

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 21:53 | Aktualitet

Politologu Ilir Kalemaj foli në Debat nga Alba Alishani për konfliktin e përgjakur mes Izraelit dhe Hamasit në Lindjen e Mesme.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu