Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 45%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 9%
  • Asnjëherë 27%

Sa shqiptarë janë kthyer deri në këto momente dhe a priten kthime të tjera?

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 20:29 | Aktualitet

E ftuar në një lidhje live për A2 CNN nga Tel Avivi ishte ambasadorja e Shqipërisë në Izrael, Meri Kumbe

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli