Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 27%
  • 1 mars 45%
  • Nuk e uroj 27%

Samiti i Berlinit te Piramida, vjen Scholz dhe Sunak, Macron dy ditë edhe për vizitë zyrtare

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 20:11 | Aktualitet

Samiti i Procesit të Berlinit do të mbledhë në Tiranë, më 16 tetor, liderët e rajonit dhe të BE-së për të diskutuar mbi integrimin e Ballkanit Perëndimor dhe bashkëpunimin rajonal. A2 CNN ka mësuar se kryeministri Edi Rama, si mikpritës, ka zgjedhur ambientet e reja të Piramidës për të mbajtur këtë takim në kryeqytetin shqiptar.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli