Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

SPAK dhe Policia e Shtetit operacion në disa qytete, arrestohet shefi i policisë në Laç

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 19:22 | Aktualitet

Policia e Shtetit në bashkëpunim me SPAK ka ndërmarrë një operacion në Tiranë, Krujë, Durrës, Vlorë e Kurbin, në fund të të cilit është arrestuar shefi i komisariatit të Kurbinit, Dritan Metaj, teksa 3 persona të tjerë janë shpallur në kërkim. Gjykata ka nxjerrë një urdhër arresti për shtetasit, Gëzim Çelaj, Arben Dalipajn, Roland Guxon, të cilët sipas Drejtorit të Policisë, Rrumbullaku, është vërtetuar që ndodhen jashtë Shqipërisë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi