Dueli me Çekinë, kombëtarja nis përgatitjet, ka optimizëm për rezultat pozitiv

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 17:56 | Aktualitet

Kombëtarja Shqiptare nisi zyrtarisht përgatitjet për ndeshjen e rëndësishëm ndaj Republikës çeke. Kuqezinjtë zhvilluan një seancë të lehtë stërvitore pas shumë ngarkesë fizike. Ardian Ismajli pas lëndimit në kofshë nuk ia ka dalë dot dhe është rikthyer në Itali për të nisur aty fazën e rikuperimit.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani