Lufta shekullore në Lindjen e Mesme, historiku, ndarja dhe përpjekjet për paqe

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 19:50 | Aktualitet

Gazetari Xhevahir Qardaku në një përmbledhje të hollësishme rreth konfliktit shekullor mes Izraelit dhe palestinezëve dhe zhvillimeve të fundit.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024