Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Lufta në Lindjen e Mesme, konflikti 100 vjeçar mes hebrenjve dhe arabëve

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 20:13 | Aktualitet

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, i ftuar në Ditarin e orës 17:00 ka komentuar luftën në Lindjen e Mesme, për konfliktin 100 vjeçar mes hebrenjve dhe arabëve.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani