Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 9%
  • E vështirë 64%
  • E pamundur 27%

Mes drejtësisë dhe partisë, kreu demokrat Berisha mbledh Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 16:36 | Aktualitet

Në një lidhje live nga selia e Partisë Demokratike ishte gazetari i A2 CNN, Anesti Bajramemaj

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli