Urdhri për Berishën, çfarë do të ndodhë në “betejën” me SPAK?

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 16:00 | Aktualitet

Juristi Jordan Daci, i ftuar në Ditarin e A2 CNN, komenton vendimin e fundit të Gjykatës së Posaçme për të dhënë një urdhër “detyrim paraqitje” dhe “ndalim daljeje jashtë shtetit” për ish-kryeministrin.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu