Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Spitalet në Gaza drejt kolapsit, Mjekët: Karburanti po mbaron, do të vdesin qindra pacientë

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 15:03 | Aktualitet

Ky është spitali i Al Shifës, në qytetin e Gazës. Është vetëm një minutë në një ditë, por mjekët na thonë se mund të jetë çdo minutë e 16 ditëve të fundit. Është një skenë nga ferri… dhe shumë prej pacientëve janë fëmijë të vegjël.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani