Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

Putini i sëmurë rëndë dhe përdor një sozi në vend të tij? Ja çfarë thotë Kremlini

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 14:49 | Aktualitet

Kremlini mohon raportimet se presidenti Vladimir Putin është i sëmurë. Zëdhënësi Dmitry Peskov madje u tall me pretendimin se lideri i Rusisë përdor sozi për daljet publike që bën.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi