Ministrja Ibrahimaj optimiste për rritjen e pagave dhe pensioneve

Nga A2 CNN
31 Mars 2023, 13:38 | Aktualitet

Raporton gazetari Marjo Brakaj

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani