Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

“Mjekësia bojkoton”, studentët nuk hyjnë në auditore, kundër ligjit të miratuar në Parlament

Nga A2 CNN
2 Tetor 2023, 15:25 | Aktualitet

Ministrja e Arsimit, Ogerta Manastirliu, pohoi para gazetarëve se qeveria dhe universitetet do të ndërtojnë një strategji të re për programet që po rrezikojnë zhdukjen në arsimin e lartë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani