Mundësia për ribashkim të PD dhe regjistrimi i Berishës në zgjedhje

Nga A2 CNN
7 Mars 2023, 14:07 | Aktualitet

Gazetarët Arestina Skënderi dhe Ervin Koçi kanë komentuar në studion e Ditarit në A2 CNN situatën politike në vend dhe zhvillimet nga kampi blu pas vendimit të Gjykatës së Apelit për vulën e PD-së .

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi