Ndërrimi i viteve, si të lumturojmë njerëzit që duam?

Nga A2 CNN
13 Dhjetor 2022, 09:09 | Aktualitet

Blogerja Estela Ujka dhe Dhurata Thanasi folën në Dita Jonë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani