Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

“Nëse Rama di diçka që ne nuk e dimë, të paktën duhet t’ia thotë Kosovës, jo përmes TV”

Nga A2 CNN
29 Shtator 2023, 22:00 | Aktualitet

Jorida Tabaku, kryetare e Komisionit të Integrimit dhe e Këshillit të Integrimit Europian, deputete e PD, në “Intervistë nga Merita Haklaj” komentoi zhvillimet më të fundit në veriun e Kosovës.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani