Ngjarjet në veri të Kosovës, reagimet e ndërkombëtarëve kundër Kosovës

Nga A2 CNN
26 Maj 2023, 23:20 | Aktualitet

Bedri Elezi, ekspert sigurie, komentoi në Ditarin e orës 23:00 në A2 CNN tensionet e fundit mes Kosovës dhe Serbisë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi