Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Përballja “live” me Manastirliun dhe cilat janë kërkesat koncize të studentëve të Mjekësisë?

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 21:11 | Aktualitet

I ftuar ishte në studion e "Debat" nga Alba Alishani në A2 CNN ishte studenti i vitit të katërt i Mjekësisë, Zino Veleshnja

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi