Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

“Përmbytet” Durrësi, reshjet e dendura shkaktojnë probleme në qarkullimin e mjeteve

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 18:38 | Aktualitet

Reshjet e dendura dhe me intensitet kanë sjellë vështirësi në qarkullimin e automjeteve dhe këmbësorëve këtë të shtunë në Durrës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu