Pllakat e mermerit bien nga kamioni dhe zënë poshtë 52-vjeçarin në Durrës

Nga A2 CNN
3 Gusht 2023, 12:25 | Kronikë
Pllakat e mermerit bien nga kamioni dhe zënë poshtë

Një 52-vjeçar ka humbur jetën gjatë punës në Durrës. Sipas Policisë dyshohet se nga kamioni kanë rrëshqitur disa pllaka mermeri, të cilat e kanë zënë poshtë dhe pasojë ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30, në lagjen nr.15 të këtij qyteti.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:30, në lagjen nr.15, dyshohet se nga kamioni me të cilin punonte shtetasi A. K., 52 vjeç, kanë rrëshqitur disa pllaka mermeri dhe e kanë zënë poshtë këtë shtetas, i cili si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon të punojë për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli