Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

Rikthimi i Armando Brojës dhe atmosfera e jashtëzakonshme e tifozëve për Shqipëri-Çeki

Nga A2 CNN
6 Tetor 2023, 15:46 | Aktualitet

Erald Kodhelaj, producenti i sportit në A2 CNN, foli për listën e publikuar këtë të premte nga trajneri Sylvinho dhe pritshmëritë për sfidën ndaj Çekisë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu