Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

Rrebeshe në Mal të Zi, reshje të pjesshme në Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 07:49 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli