Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 8%
  • Jo 92%

Aksident pranë Liceut, plagoset motoristi

Nga A2 CNN
21 Nëntor 2023, 14:19 | Kronikë

Një aksident ka ndodhur të martën, pranë Liceut Artistik.

Një makinë ka përplasur një motorist, i cili është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Ditari A2 CNN