Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 46%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 32%

Dyshohet se përdhunoi një 15-vjeçare në Korçë, procedohet 18-vjeçari

Nga A2 CNN
11 Janar 2024, 13:29 | Kronikë

Dyshohet se përdhunoi një 15-vjeçare në Korçë,

Policia e Korçës ka bërë të ditur se ka nisur procedim penal në gjendje të lirë për një 18-vjeçar, i cili dyshohet se ka përdhunuar një 15-vjeçare, në muajin tetor të vitit të kaluar.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin F. L., 18 vjeç, banues në fshatin Voskop, Korçë, pasi në muajin tetor të vitit 2023, dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 15 vjeçe.

Policia po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë të këtij rasti”, njofton policia.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi