Ngjarje e rëndë në Lezhë, ndërron jetë një person pasi bie në kontakt me energjinë elektrike pranë një biznesi

Nga Ergys Kavaja
23 Prill 2024, 22:04 | Kronikë

Ngjarje e rëndë në Lezhë, ndërron jetë një

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Lezhë. Një person ka rënë në kontakt me energjinë elektrike pranë një biznesi në rrugën Lezhë-Tiranë dhe ka ndërruar jetë.

Mësohet se personi që ka ndërruar jetë është 50-vjeçari Vladimir Muhja. Nga të dhënat e para, dyshohet se ai ka rënë në kontakt me përcjellësin e energjisë në tokë.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli