Shpërthen bombola e gazit brenda banesës në Shijak

Nga A2 CNN
25 Janar 2024, 07:54 | Kronikë

Shpërthen bombola e gazit brenda banesës në Shijak

Banorët e lagjes “Popullore” në Shijak janë ngritur të frikësuar, mëngjesin e së enjtes, pas një shpërthimi të fuqishëm që ata kanë dëgjuar.

Raportohet se një bombol gazi ka shpërthyer në banesën e shtetasit L. K., 70 vjeç dhe për pasojë shkaktoi dëme të mëdha materiale.

Nga shpërthimi nuk ka të lënduar, teksa vijojnë hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarjeje.

A2 CNN Livestream

A2 Business