Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 10%
  • E vështirë 60%
  • E pamundur 30%

Sali Berisha? Rama: Kush është ky? Ku punon? S’e njoh! Ça është Rithemelimi?

Nga A2 CNN
6 Dhjetor 2023, 22:20 | Politikë

Sali Berisha? Rama: Kush është ky? Ku punon? S’e njoh! Ça

Kryeministri Edi Rama ka bërë me ironi sa i përket kundërshtarit të tij politik Sali Berisha.

Teksa iu soll në vëmendje se Berisha ka treguar emrat e ministrave që do të shkarkohen dhe emërohen, Rama nuk i ka kursyer ironitë.

“Sali Berisha? Kush është  ky? Ku punon? Nuk e njoh! Ça është Rithemelimi, se di, nuk jam i informuar”, tha Rama.

Ndërkohë, kreu i qeverisë refuzoi që të japë detaje nga Kongresin e Jashtëzakonshëm të PS.

A2 CNN Livestream

Dita jonë