Sondazh: Si e gjykoni vendimin, që të përjashtohen policët që kanë përdorur “Sky” apo “Enchrochat”?
  • Të panevojshëm 20%
  • Të drejtë 27%
  • Të vonuar 53%

Gentiana Beqa rrëmben medaljen e artë në kampionatin Botëror të Bodybuilding-ut

Nga A2 CNN
5 Nëntor 2023, 21:34 | Sporte të tjera

Sportistja shqiptare, Gentiana Beqa, rrëmbeu medaljen e artë në kampionatin Botëror të Bodybuilding-ut në Spanjë. Kampionia Gentiana Beqa u konfirmua si më e mira në kategorinë “Women's Wellness -163cm”.

Gjakovarja Gentiana Beqa, pas triumfit në Spanjë, nuk harroi të përshëndeste edhe bashkëshortin dhe 3 vajzat e saj.

“Shqipëria e përmbyll me fitore pjesëmarrjen në kampionatin Botëror të Bodybuilding-ut në Spanjë. Kampionia Gentiana Beqa u konfirmua si më e mira në kategorinë "Women's Wellness -163cm”, shkruan Komiteti Olimpik Shqiptar pas suksesit të Gentianës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olympicalbania (@olympicalbania)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olympicalbania (@olympicalbania)

Ditari A2 CNN