Sulmi me armë në lokalin e Fation Muratit, gjendet një makinë e djegur me dy kallashnikov në Bubq

Nga A2 CNN
13 Mars 2023, 09:59 | Aktualitet

Në afërsi të fshatit Bubq është gjetur një makinë e djegur, brenda së cilës janë parë edhe dy armë zjarri kallashnikov. Makina dyshohet paraprakisht se është përdorur një natë më parë gjatë sulmit me armë ndaj një lokali në “Don Bosko në Tiranë”, ku mbeti e vrarë një grua dhe 5 persona të tjerë u plagosën.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani