Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Tronditet Milano, djali vret me thikë nënën, lajmëron policinë dhe më pas hidhet nga dritarja

Nga A2 CNN
9 Gusht 2023, 10:53 | Bota
Tronditet Milano, djali vret me thikë nënën, lajmëron

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali, ku një 50-vjeçar ka vrarë me thikë nënën e tij dhe më pas është vetëvrarë.

Vetë autori ka njoftuar policinë që ka vrarë një person dhe më pas ka kryer vetëvrasje duke u hedhur nga një lartësi.

Ngjarja ka ndodhur në Milano, mëngjesin e kësaj të mërkurë, në apartamentin ku jetonte nëna e 50-vjeçarit.

Sipas mediave italiane, autoritetet po vijojnë punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

A2 CNN Livestream

A2 Business