Ulja e numrit të nxënësve, mësuesit të trembur në Korçë, në Vlorë “rritet cilësia e mësimdhënies”

Nga A2 CNN
11 Shtator 2023, 17:40 | Aktualitet

Shkolla dhe klasa të para më pak se vitin e kaluar mësimor dhe natyrisht edhe më pak nxënës. Kjo është situata në ditën e parë të vitit të ri mësimor në qarkun e Korçës.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani