Vangjeli: Berisha duhet të shkonte atje, të rrëfehej dhe të mos sillej si prokuror i prokurorëve!

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 21:30 | Aktualitet

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli