Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 27%
  • 1 mars 45%
  • Nuk e uroj 27%

Vangjeli përplaset me avokatin e Berishës: Mos fshihet në labirinthe procedurale, ka detyrime ndaj votuesve

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 21:31 | Aktualitet

Një debat i ashpër është zhvilluar në A2 CNN mes avokatit të Sali Berishës, Genc Gjokutaj dhe analistit Lorenc Vangjeli, për çështjen e hapur nga SPAK për dosjen e privatizimit të ish-kompleksit “Partizani” dhe vendimit për kufizimin e lëvizjes së lirë për ish-kryeministrin dhe masën detyrim paraqitje.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli