Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 82%
  • Ndikimi i shoqërisë 12%

Vuçiç "rrëfehet" në CNN, presidenti serb irritohet nga Amanpour, tregon ofertën për Kosovën

Nga A2 CNN
2 Tetor 2023, 23:01 | Aktualitet

Presidenti i serbise aleksadner vucic ka qene nen furine e pyetjeve djegese te gazetares se cnn kristina amanpur. Per manovrat ushtarake thote vucic vendos ushtria dhe jo une, per idene se kosova eshte zemra e serbise vendosin serbet dhe jo une, dhe se per te firmosur marreveshjen e ohrit atij ende i dhemb krahu ndaj nuk e firmos dot. Per asnje cast gazetarja nuk e ka lejuar te beje propagande vucicin duke i thene madje se po ben spastrim te ngadalte etnik. Vucic u mbrojt vazhdimisht se ka bere ate qe i kane thene miqte e tij shba dhe be.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu