Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Zero përfitim nga rënia e euros. Importuesit po i blejnë më lirë produktet, por po i shesin ato më shtrenjtë

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 10:52 | Aktualitet

Importuesit po blejnë më lirë nga jashtë si pasojë e zhvlerësimit të euros, por gjithsesi po i shesin produktet më shtrenjtë në tregjet e vendit. E konfirmojnë edhe shifrat nga Instituti i Statistikave.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani