Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 50%
  • Jo 40%
  • Nuk e di 10%

12 tetori, ditë tipike vere me diell dhe temperatura të larta

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 07:56 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

Ditari A2 CNN