Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 50%
  • Modern 19%
  • Pak nga të dyja 31%

2 muaj kundërsulm i Ukrainës. Pse po avancohet kaq ngadalë dhe si po mbrohet Rusia?

Nga A2 CNN
8 Gusht 2023, 13:56 | Aktualitet

Debat - nga Alba Alishani