Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

A mjafton reduktimi i policisë në Veri? Ekspertja e sigurisë: Politikat e Kurtit, të paparashikueshme

Nga A2 CNN
7 Gusht 2023, 16:51 | Aktualitet

Mimoza Gavrani, eksperte e sigurisë, komenton në Ditarin e A2 CNN situatën në Kosovë, pas vendimit për pakësimin e policëve në zonat e tensionuara në veri të vendit dhe përgatitjeve për zgjedhje të parakohshme në komunat me shumicë serbe.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani