Letrat e deputetëve europianë dhe amerikanë, Bytyçi: E rëndësishme, ka reagim dhe nga Ukraina

Nga A2 CNN
8 Gusht 2023, 13:27 | Aktualitet

I ftuar në Ditarin e mesditës ishte pedagogu i marrëdhënieve ndërkombëtare, Seb Bytyçi.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu