Sondazh: Si e vlerësoni terapinë në çift?
  • E kam provuar, e dobishme 25%
  • E padobishme 0%
  • S' e di,nuk e kam provuar 75%

“Erdhi dita që të shijojmë jetën duke pirë birra”

Nga A2 CNN
6 Shtator 2023, 15:10 | Futboll
“Erdhi dita që të shijojmë jetën duke pirë

Eden Hazard vazhdon të jetë një lojtar pa ekip. Në këto kushte, zërat për tërheqjen përfundimtare të ish-futbollistit të Real Madrid po shtohen gjithmonë e më shumë.

Edhe vetë belgu ka ndihmuar në shtimin e këtyre zërave në dokumentarin e ri mbi përfaqësuesen e Belgjikës.

“Pak nga pak po vjen dita të shijoj jetën me familjen time dhe miqtë. Duke pirë birra, sigurisht”, thotë 32-vjeçari.

Hazard është tërhequr nga kombëtarja, ku ka qenë kapiten i ekipit. Nga viti 2008 deri në vitin 2022, mesfushori ka luajtur 126 ndeshje me kombëtaren, duke shënuar 33 gola.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani